سنگ بنای گروه ساختمانی عبدالباقی در دهه ی سی هجری شمسی توسط مرحوم محمد حسن عبدالباقی گذاشته شد ؛ فرزند ارشد استاد حسن بنا در سال ۱۳۵۴ دیده بر جهان گشود و با الگوبرداری از پدر ، علاقمند به ساخت و ساز و معماری ، تحصیلات آکادمیک خود را در رشته ی عمران ادامه و فارغ التحصیل دانشگاه آزاد شوشتر گردید. 
حمید عبدالباقی فعالیت عمرانی رسمی خود را به عنوان سرپرست کارگاه ساخت ساختمان سپاه آبادان در سال ۱۳۷۸ آغاز و سپس به عنوان سرپرست کارگاه پروژه ی روکش آسفالت پیاده‌روی کوی قدس در سال) ۱۳۸۰(،  سرپرست کارگاه پروژه ی روکش آسفالت معابر کوی قدس) ۱۳۸۱( ، سرپرست کارگاه ساخت و تجهیز مهمان پذیر اداره ی بندر آبادان) ۱۳۸۲( و سرپرست کارگاه پروژه ی ساخت ۶۳ واحد مسکونی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مشغول خدمت رسانی به مردم شریف آبادان بود. ایشان در سال ۱۳۸۵ مجری ساخت ۸۰ واحد مسکونی پروژه ی مسکن مهر آبادان بود و هم زمان تا سال ۱۳۸۹ قرارداد تأمین و نگهداری اداره ی بندر آبادان ، چوئبده و اروندکنار را در اختیار داشت. وی در سال ۱۳۸۹ پروژه ی بسترسازی پارک ساحلی بندر امام خمینی)ره) را اجرا نمود و در سال ۱۳۹۰ تعمیر و نگهداری اداره ی بندر خرمشهر را در اجرا کرد.
حمید عبدالباقی در خلال این سال‌ها و در کنار فعالیت‌های ذکر شده ، ساخت واحدهای مسکونی یک و دو طبقه را نیز انجام می داد و از سال ۱۳۸۶ با ساخت اولین مجتمع مسکونی ۸ واحدی به نام ارسیا ؛ کار انبوه سازی را در آبادان شروع نمود. نامبرده از سال ۱۳۸۶ لغایت ۱۳۹۹ بیش از بیست مجموعه مسکونی تجاری و اداری را در قالب گروه ساختمانی عبدالباقی ساخته و تحویل همشهریان خود نموده است و هم اکنون پروژه ی مجتمع تجاری ، تفریحی ، اقامتی و پارکینگ طبقاتی را در منطقه ی احمد آباد در دست ساخت دارد. گروه ساختمانی عبدالباقی با بیش از ۲۰ سال سابقه ی فعالیت مستمر و پویا در زمینه ی صنعت ساختمان سازی همواره با اتکا به دانش و تخصص نیروهای جوان ، متعهد و با انگیزه تلاش نموده است حقوق ذینفعان خود را به نحو مطلوب تأمین نماید و به عنوان بخش خصوصی در زمینه اشتغال زایی نیروهای بومی همواره پیش رو باشد. 
 ما در گروه ساختمانی عبدالباقی تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان خود را در اولویت قرار داده و مدیریت پروژه‌های خود را بر اساس استانداردهای لازم و با نظارت سیستم های کنترلی پیش می بریم. 
اینک من حمید عبدالباقی به همراه همکاران متعهد و متخصص خود مسیری را برای ساختن دوباره آبادان و خرمشهر بنا نهاده ایم و در آینده پسرم پرشان عبدالباقی آن را برای سربلندی میهنم ایران ادامه خواهد داد. 

 

آدرس ارتباطی ما

 آدرس  : آبادان ، امیری ، پاساژ جمهوری ، ساختمان آتروپات ، طبقه دوم ، واحد یک

مدیریت:  حمید عبدالباقی

تلفن تماس : 06153225008 - 06153225462

موبایل : 09166317806

ایمیل: ceo@abdolbaghi.ir

طراحی ، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی از صفر تا صد

گروه ساختمانی عبدالباقی در آبادان با داشتن تيمي مجرب از افراد نخبه و با سليقه همچنين اساتيد دانشگاه و مجريان پايه يك نظام مهندسي در رسته های معماري و اجرايي اين توانمندی را دارد كه پروژه هاي ساختماني را از مطالعات اوليه تا چيدمان مبلمان ، شما عزيزان را همراهي كند . به منظور ارتقاء سطح كيفي ارائه خدمات، شرکت ساختمانی عبدالباقی بر آن شده تا با تكيه بر اصول مشتري مداري خدمات خود را كه شامل بيش از ٦٠٠ واحد طراحي ساختمان شامل معماری و معماری داخلی (فاز يك و دو ) با سبك هاي كلاسيك و مدرن همچنين بيش از ٤٠٠٠٠ هزار متر مربع خدمات اجرايي در سال در منطقه هاي خوب آبادان معرفي نمايد